Klikr trénink

 

Klikr je malá klikající krabička, vydávající charakteristický zvuk. Pomocí klikru můžeme označit správné chování psa, které se nám líbí. Klik je vlastně označení, že "to" dělá dobře a za každý klik dostane pejsek odměnu.
 
Pomocí klikru lze naučit spoustu cviků a triků do všech psích sportů (agility, poslušnost, stopy, dogdancing, obrany,..), ale také v běžné výchově pejska. Pracujeme a rozvíjíme přemýšlivost a fantazii pejska. 
 
Tohle všechno si ukážeme a podrobně vysvětlíme na kurzu "Práce s klikrem", kdy se budeme v průběhu měsíce dubna potkávat na cvičáku a společně cvičit. Každá lekce bude z jiného soudku (jiného sportu), ukážeme si tipy "Jak naučit...", zahrajeme si spoustu her na přemýšlení, posílíme vztah mezi psem a psovodem (protože týmová práce je to nej), a hlavně si užijeme spoustu zábavy. 
 
Začátek kurzu je 23.března 2019, kde si podrobně vysvětlíme vše o klikr tréninku, jak a kdy jej použít. Na této uvodní lekci se uvidíme BEZ PEJSKŮ. 
Od další lekce pak budeme pilně trénovat i s pejsky, učit se nové věci a pilovat ty staré. Konec kurzu je naplánován na 28.dubna 2019 (předběžný termín).
 
Počet míst pro jeden kurz je omezen na 5 týmů! 
Cena celého kurzu je 1000 Kč. 
 
V případě zájmu o kurz pište na email sarka.nikitinova@seznam.cz
 
Aktuální info najdete na FB události, tak jukněte.